PTICE PJEVICE - PTICE PEVAČICE - Ornitološki Forum bez granica za područje Balkana !

http://ptice-birds.pixforum.net

Join the forum, it's quick and easy

PTICE PJEVICE - PTICE PEVAČICE - Ornitološki Forum bez granica za područje Balkana !

http://ptice-birds.pixforum.net

PTICE PJEVICE - PTICE PEVAČICE - Ornitološki Forum bez granica za područje Balkana !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PJEVICE - PTICE PEVAČICE - Ornitološki Forum bez granica za područje Balkana !

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje,

Latest topics

» Nova parilica
Izrada volijere,vanjske Emptyčet lis 15, 2015 4:49 pm by sumskivardarac

» Kavez(Ćiba)
Izrada volijere,vanjske Emptyčet lis 15, 2015 4:43 pm by sumskivardarac

» izrađuje li itko drvene kaveze za gardeline ???potencijalni kupac slike i dimenzije molim ...
Izrada volijere,vanjske Emptyuto lip 09, 2015 10:41 pm by zlajozd

» Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja
Izrada volijere,vanjske Emptyned lip 07, 2015 1:25 pm by dobarloszao

» letelica za ptice
Izrada volijere,vanjske Emptyuto lip 02, 2015 2:20 pm by dejan77

» Vrsta hrane
Izrada volijere,vanjske Emptysub tra 04, 2015 12:26 am by carduelis carduelis

» splitska tradicija pjeva grdelina
Izrada volijere,vanjske Emptyčet oľu 05, 2015 6:55 pm by Stipe Grdelin

» Pesma stiglica
Izrada volijere,vanjske Emptyčet oľu 05, 2015 6:46 pm by Stipe Grdelin

» Predstavljanje novih članova
Izrada volijere,vanjske Emptysri vel 18, 2015 12:35 am by sportlive


4 posters

    Izrada volijere,vanjske

    punky
    punky


    Broj postova : 9
    Join date : 21.01.2010
    Age : 45

    Izrada volijere,vanjske Empty Izrada volijere,vanjske

    Postaj  punky čet sij 21, 2010 7:19 pm

    Ako neko ima nekih informacija o izradama vanjskih volijera,bilo bi dobro da napise.
    žako
    žako


    Broj postova : 5
    Join date : 01.03.2013
    Age : 55
    Lokacija : RH, Osijek

    Izrada volijere,vanjske Empty Re: Izrada volijere,vanjske

    Postaj  žako sub oľu 02, 2013 1:56 am

    punky je napisao/la:Ako neko ima nekih informacija o izradama vanjskih volijera,bilo bi dobro da napise.


    Ovisi što te zanima.........ja sam svoju sam sagradio, od temelja do krova.

    Izrada volijere,vanjske 30
    zlatoperac
    zlatoperac


    Broj postova : 5
    Join date : 29.12.2009

    Izrada volijere,vanjske Empty Re: Izrada volijere,vanjske

    Postaj  zlatoperac sub oľu 02, 2013 1:43 pm

    žako je napisao/la:
    punky je napisao/la:Ako neko ima nekih informacija o izradama vanjskih volijera,bilo bi dobro da napise.


    Ovisi što te zanima.........ja sam svoju sam sagradio, od temelja do krova.

    Izrada volijere,vanjske 30

    zako,ovo lijepo izgleda,ovo je od aluminijumskih elemenata? imas li problema sto su pregrade providne?
    žako
    žako


    Broj postova : 5
    Join date : 01.03.2013
    Age : 55
    Lokacija : RH, Osijek

    Izrada volijere,vanjske Empty Re: Izrada volijere,vanjske

    Postaj  žako sub oľu 02, 2013 3:48 pm

    Da, konstrukcija je aluminijska.
    Što se prozirnih pregrada tiče, ne znam. Ovo sam završio pred samu zimu. U unutrašnjem dijelu su pregrade zidane. Jučer sam pustio ptice faune Europe u vanjski dio, a pagagaje ću pustiti za jedno mjesec dana kada se vrijeme potpuno popravi i otopli.
    Zlaja
    Zlaja


    Broj postova : 9
    Join date : 27.12.2009
    Age : 47
    Lokacija : Svedska

    Izrada volijere,vanjske Empty Re: Izrada volijere,vanjske

    Postaj  Zlaja ned oľu 03, 2013 8:59 pm

    žako je napisao/la:Da, konstrukcija je aluminijska.
    Što se prozirnih pregrada tiče, ne znam. Ovo sam završio pred samu zimu. U unutrašnjem dijelu su pregrade zidane. Jučer sam pustio ptice faune Europe u vanjski dio, a pagagaje ću pustiti za jedno mjesec dana kada se vrijeme potpuno popravi i otopli.

    Zako,sve pohvale za volijere,super je uradjeno i vidim da ptice imaju izlaz van i ulaz unutra(kad je hladna zima), samo mislim da bi moglo biti problema kod parenja kada se budu parovi gledali kroz zicu, ako to bude onda bi ja preko te unutrasnje pregrade stavio neku sitnu mrezicu da se manje vide
    žako
    žako


    Broj postova : 5
    Join date : 01.03.2013
    Age : 55
    Lokacija : RH, Osijek

    Izrada volijere,vanjske Empty Re: Izrada volijere,vanjske

    Postaj  žako ned oľu 03, 2013 10:13 pm

    Zlaja je napisao/la:
    žako je napisao/la:Da, konstrukcija je aluminijska.
    Što se prozirnih pregrada tiče, ne znam. Ovo sam završio pred samu zimu. U unutrašnjem dijelu su pregrade zidane. Jučer sam pustio ptice faune Europe u vanjski dio, a pagagaje ću pustiti za jedno mjesec dana kada se vrijeme potpuno popravi i otopli.

    Zako,sve pohvale za volijere,super je uradjeno i vidim da ptice imaju izlaz van i ulaz unutra(kad je hladna zima), samo mislim da bi moglo biti problema kod parenja kada se budu parovi gledali kroz zicu, ako to bude onda bi ja preko te unutrasnje pregrade stavio neku sitnu mrezicu da se manje vide

    Imaju intimu u nutarnjem dijelu gdje su pregradni zidovi, a vanjski dio je za druženja. Very Happy
    Zlaja
    Zlaja


    Broj postova : 9
    Join date : 27.12.2009
    Age : 47
    Lokacija : Svedska

    Izrada volijere,vanjske Empty Re: Izrada volijere,vanjske

    Postaj  Zlaja ned oľu 03, 2013 11:24 pm

    žako je napisao/la:
    Zlaja je napisao/la:
    žako je napisao/la:Da, konstrukcija je aluminijska.
    Što se prozirnih pregrada tiče, ne znam. Ovo sam završio pred samu zimu. U unutrašnjem dijelu su pregrade zidane. Jučer sam pustio ptice faune Europe u vanjski dio, a pagagaje ću pustiti za jedno mjesec dana kada se vrijeme potpuno popravi i otopli.

    Zako,sve pohvale za volijere,super je uradjeno i vidim da ptice imaju izlaz van i ulaz unutra(kad je hladna zima), samo mislim da bi moglo biti problema kod parenja kada se budu parovi gledali kroz zicu, ako to bude onda bi ja preko te unutrasnje pregrade stavio neku sitnu mrezicu da se manje vide

    Imaju intimu u nutarnjem dijelu gdje su pregradni zidovi, a vanjski dio je za druženja. Very Happy

    E onda sta reci nego "bravo majstore" , i svim posjetiocima foruma treba proporuciti Zako-a za savjetnika pri izgradnji volijera! cheers

    Sponsored content


    Izrada volijere,vanjske Empty Re: Izrada volijere,vanjske

    Postaj  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: pon tra 29, 2024 4:06 pm.