PTICE PJEVICE - PTICE PEVAČICE - Ornitološki Forum bez granica za područje Balkana !

http://ptice-birds.pixforum.net

Join the forum, it's quick and easy

PTICE PJEVICE - PTICE PEVAČICE - Ornitološki Forum bez granica za područje Balkana !

http://ptice-birds.pixforum.net

PTICE PJEVICE - PTICE PEVAČICE - Ornitološki Forum bez granica za područje Balkana !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PJEVICE - PTICE PEVAČICE - Ornitološki Forum bez granica za područje Balkana !

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje,

Latest topics

» Nova parilica
Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Emptyčet lis 15, 2015 4:49 pm by sumskivardarac

» Kavez(Ćiba)
Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Emptyčet lis 15, 2015 4:43 pm by sumskivardarac

» izrađuje li itko drvene kaveze za gardeline ???potencijalni kupac slike i dimenzije molim ...
Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Emptyuto lip 09, 2015 10:41 pm by zlajozd

» Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja
Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Emptyned lip 07, 2015 1:25 pm by dobarloszao

» letelica za ptice
Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Emptyuto lip 02, 2015 2:20 pm by dejan77

» Vrsta hrane
Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Emptysub tra 04, 2015 12:26 am by carduelis carduelis

» splitska tradicija pjeva grdelina
Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Emptyčet oľu 05, 2015 6:55 pm by Stipe Grdelin

» Pesma stiglica
Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Emptyčet oľu 05, 2015 6:46 pm by Stipe Grdelin

» Predstavljanje novih članova
Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Emptysri vel 18, 2015 12:35 am by sportlive


+6
Orao
trn
damirlilika
Grdelin
zlatoperac
punky
10 posters

    Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja

    punky
    punky


    Broj postova : 9
    Join date : 21.01.2010
    Age : 45

    Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Empty Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja

    Postaj  punky čet sij 21, 2010 7:14 pm

    Pozdrav svima,

    novi sam na forumu, zanimaju me neke stvari u vezi parenja stiglica, procitao sam ovdje na temi nesto o tome a zanima me i jos,kao naprimjer dali ih cijelo vrijeme drzati zajedno ili prvo pripremiti muskog pa onda spajati, dali im davati svaki dan klijalo sjeme i jaja ?

    Svi odgovori su dobrodosli.
    zlatoperac
    zlatoperac


    Broj postova : 5
    Join date : 29.12.2009

    Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Empty Re: Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja

    Postaj  zlatoperac pon vel 08, 2010 10:12 am

    mogu obje metode, drzati ih zajedno ili posebno, mozda bi bilo bolje muzjaka posebno pripremiti ali i uzgajivaci koji drze u velikim volijerama drze zajedno i uspjevaju,drugi spajaju tek pred parenje, bitno je dobro pripremiti muzjaka i kad se spoje da oboje dobijaju jaku hranu.
    Grdelin
    Grdelin
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 20
    Join date : 24.12.2009

    Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Empty Re: Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja

    Postaj  Grdelin sri vel 24, 2010 8:44 pm

    Sezona parenja skoro da je je počela. Dali ćemo saznati što se kod koga dešava,ili će se većina nas još više povući i skoncentrirati u uzgoj pa kasnije objaviti rezulatate. study
    avatar
    damirlilika


    Broj postova : 1
    Join date : 05.02.2012

    Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Empty Re: Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja

    Postaj  damirlilika sub vel 11, 2012 2:08 am

    svima puno srece i uspjeha! pozz
    avatar
    Gost
    Gost


    Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Empty Re: Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja

    Postaj  Gost sub vel 11, 2012 3:05 am

    damirlilika je napisao/la:svima puno srece i uspjeha! pozz

    POZ DAMIRE

    nadam se da če i kod tebe biti ko što si poželeo svima nama

    svako dobro damire
    trn
    trn
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 24
    Join date : 18.03.2012

    Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Empty Re: Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja

    Postaj  trn pon vel 25, 2013 9:16 pm

    Grdelin je napisao/la:Sezona parenja skoro da je je počela. Dali ćemo saznati što se kod koga dešava,ili će se većina nas još više povući i skoncentrirati u uzgoj pa kasnije objaviti rezulatate. study

    Kod mene je jos rano al za mjesec dana pocinjem sa dva para pa sta bude nek bude

    inace sad su odvojeni i gledaju se i naravno DOZA za parenje cheers cheers

    sretno svima ko pocinje
    Orao
    Orao
    Admin
    Admin


    Broj postova : 14
    Join date : 23.12.2009

    Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Empty Re: Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja

    Postaj  Orao pon vel 25, 2013 10:05 pm

    emirgrdelin je napisao/la:Isto ija spremam ove godine dva para u vanjskim volijerama nadam se da ce bit nesto pozzz

    bice emire kod tebe, ima da bude 50 komada Cool
    mile taftalice
    mile taftalice


    Broj postova : 9
    Join date : 27.02.2013
    Lokacija : MK... SKOPJE

    Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Empty Re: Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja

    Postaj  mile taftalice pet oľu 22, 2013 7:24 pm

    Poz svima

    Jedno pitanje do sviju vas

    Interesuje me na koi nacin najefikasnije i brze spremit stiglica za parenje

    poz i svako dobro na site
    mile taftalice
    mile taftalice


    Broj postova : 9
    Join date : 27.02.2013
    Lokacija : MK... SKOPJE

    Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Empty Re: Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja

    Postaj  mile taftalice sub oľu 23, 2013 12:25 pm

    emirgrdelin je napisao/la:Za početak prati prirodu a sad imas najvise kostrisa i misljakinje.To dvoje obavezno sto vise prirode to bolje.lagano daji klijavo(niger) pomjesanu sa pastoncinom(jajcanom).I ako imas maslacka daji one glave maslacka al gledaj da das poluzrelo bolje djeluje na njih.a mozes one i sa crnim sjemenima.

    Hvala na na odgovoru emirgrdelin tek sad kod nas pocinje da izlazi maslacak i misjakinja treva ... i jos jedno pitanje po kolko pupki maslacka na dan da dajem
    mile taftalice
    mile taftalice


    Broj postova : 9
    Join date : 27.02.2013
    Lokacija : MK... SKOPJE

    Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Empty Re: Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja

    Postaj  mile taftalice sri oľu 27, 2013 7:17 pm

    hvala ti mnogo emir grdelin
    avatar
    dobarloszao


    Broj postova : 4
    Join date : 13.04.2014

    Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Empty Re: Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja

    Postaj  dobarloszao ned tra 13, 2014 12:48 pm

    pozdrav svima
    dosad sam samo citao danas sam se registrovao trenutno imam dva muska i jednu zenku stiglica ,planiram nabaviti za pocetak par cajzli ( moja najveca ljubav iz mladih dana )
    od ova dva muzjaka jedan je jako napaljen kad ga stavim sa zenkom pjeva spusta krila mrda repom i pokusava skakati na zenku cak nosa komade onih vlakana za gnijezdo a zenka ga svaki put otjera inace se ljube i nesvadaju kad joj stavim drugog muzjaka nijedno nije zainteresovano jedno za drugo i cak se pomalo svadaju
    avatar
    Mica Vasic


    Broj postova : 2
    Join date : 04.12.2013
    Age : 52
    Lokacija : Aleksinac

    Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Empty Re: Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja

    Postaj  Mica Vasic pet svi 02, 2014 10:08 pm

    Pozdrav svima, evo nesto i od mene... sezona 2014...

    trn
    trn
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 24
    Join date : 18.03.2012

    Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Empty Re: Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja

    Postaj  trn uto svi 06, 2014 9:34 pm

    Bravo Majstore
    avatar
    niko.777b


    Broj postova : 1
    Join date : 22.09.2014

    Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Empty kupujem mlade grdeline od 7,8 mjeseca 2014 godine

    Postaj  niko.777b pon ruj 22, 2014 10:09 pm

    punky je napisao/la:Pozdrav svima,

    novi sam na forumu, zanimaju me neke stvari u vezi parenja stiglica, procitao sam ovdje na temi nesto o tome a zanima me i jos,kao naprimjer dali ih cijelo vrijeme drzati zajedno ili prvo pripremiti muskog pa onda spajati, dali im davati svaki dan klijalo sjeme i jaja ?

    Svi odgovori su dobrodosli.
    avatar
    dobarloszao


    Broj postova : 4
    Join date : 13.04.2014

    Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Empty Re: Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja

    Postaj  dobarloszao ned lip 07, 2015 1:25 pm

    Nadam se da bekoga ima na forumu da mi pomogne imam par stiglica zajedno u velikom kavezu davo sam im sve sta sam imao da ih pripremim za parenje drzao sam ih prvo rastavljene da se nevide pa da se gledaju i na kraju sam ih sastavio nakon par dana zajedno poceli su praviti gnijezdo uglavnom ona ali i on je pomagao kad sam im davao hranu vidio sam da je gnijezdo fino savijeno i sutradan mi zena salje sms na posao da zenka lezi u gnijezdu samo joj glava viri i ja pomislio to je to
    kad sutradan kad sam dosao sa posla sve iz gnijezda je bilo izbaceno a zenka se napuhala kao loptica i drzala je glavu pod krilom odma sam izvadio muzjaka i dao im obadvoma anti luchtpijpmijt to je jedino sto imam uz vitamine nakon dva dana zenka mi je zivnula saceko sam jos sedmicu i opet sam ih sastavio obadvoje su dobro malo se ljube malo se svadaju ali vise neprave gnijezdo
    hocu li ih i dalje drzati zajedno i ima li sanse da se pare ili da cekam iducu godinu

    Sponsored content


    Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja Empty Re: Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: pon tra 29, 2024 6:34 pm.