PTICE PJEVICE - PTICE PEVAČICE - Ornitološki Forum bez granica za područje Balkana !

http://ptice-birds.pixforum.net

Join the forum, it's quick and easy

PTICE PJEVICE - PTICE PEVAČICE - Ornitološki Forum bez granica za područje Balkana !

http://ptice-birds.pixforum.net

PTICE PJEVICE - PTICE PEVAČICE - Ornitološki Forum bez granica za područje Balkana !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PJEVICE - PTICE PEVAČICE - Ornitološki Forum bez granica za područje Balkana !

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje,

Latest topics

» Nova parilica
Ovdje ču se javljati Emptyčet lis 15, 2015 4:49 pm by sumskivardarac

» Kavez(Ćiba)
Ovdje ču se javljati Emptyčet lis 15, 2015 4:43 pm by sumskivardarac

» izrađuje li itko drvene kaveze za gardeline ???potencijalni kupac slike i dimenzije molim ...
Ovdje ču se javljati Emptyuto lip 09, 2015 10:41 pm by zlajozd

» Parenje stiglica/cesljugara,ishrana za pripremu i u vrijeme parenja
Ovdje ču se javljati Emptyned lip 07, 2015 1:25 pm by dobarloszao

» letelica za ptice
Ovdje ču se javljati Emptyuto lip 02, 2015 2:20 pm by dejan77

» Vrsta hrane
Ovdje ču se javljati Emptysub tra 04, 2015 12:26 am by carduelis carduelis

» splitska tradicija pjeva grdelina
Ovdje ču se javljati Emptyčet oľu 05, 2015 6:55 pm by Stipe Grdelin

» Pesma stiglica
Ovdje ču se javljati Emptyčet oľu 05, 2015 6:46 pm by Stipe Grdelin

» Predstavljanje novih članova
Ovdje ču se javljati Emptysri vel 18, 2015 12:35 am by sportlive


2 posters

    Ovdje ču se javljati

    avatar
    strici


    Broj postova : 4
    Join date : 05.10.2012
    Lokacija : Wien, Austrija

    Ovdje ču se javljati Empty Ovdje ču se javljati

    Postaj  strici sri vel 27, 2013 9:05 pm

    Prijavljen sam na forum več nekoliko godina, tada jer sam spašavao češljugare kojima je nevrijeme oborilo stablo sa gnijezdom, pa sam trebao savjet. Otada neredovito pratim forum kao gost, dakle ne prijavljujem se jer nemam šta za pisati, volim ptice, sve odreda i uopče me ne zanima držanje divljih ptica u krletkama. Pa zato samo ponešto pratim i neču se miješati u vaš hobi.
    Neznam koji puta več mi se obrača administrator na nekom stranom jeziku, kojeg ja neču razumjeti, namjerno, jer znam da sam u hrvatskom forumu, i da sve napisano jako dobro hrvatski razumijem, a stižu mi obavijesti na nekom meni stranom jeziku. Toliko o tome.
    Prije podne sam se nekako ulogirao, iako sam navodno bio izbrisan zbog neaktivnosti.
    Upravo sam se ulogirao, i sam neznam kojim okolnjim putevima, jer mi ulogiranje ne prihvača, valjd 10-ti put je konačno prihvatilo.
    Inače sam ljubitelj ptica više nego mnogi, no ja na svoj način, tako da me smeta pokušaj nekog izbacivanja, jer ne diskutiram ovdje sa vama po vašim temama. No budite uvjereni da ako zatrebam ja ču pitati.
    Toliko administratoru/moderatoru na znanje, i neka me pusti pratiti forum kako se meni sviđa.
    Ovdje ču povremeno stavljati pokoju sliku, drukčiju nego ih vi stavljate, jer moje ptice i žive drukčije, te možda i napisati ponešto, a s njima u vezi, a samo zato "da bude forma" ispunjena.
    Tako bih zamolio admina/moderatora da ukloni prepreke oko mog ulogiravanja, i kad mi se obrača da bude na hrvatskom jeziku. cheers
    avatar
    strici


    Broj postova : 4
    Join date : 05.10.2012
    Lokacija : Wien, Austrija

    Ovdje ču se javljati Empty Re: Ovdje ču se javljati

    Postaj  strici sri vel 27, 2013 9:36 pm

    Eto, da nebude neaktivan.

    Ovdje ču se javljati 13603337nt
    Ovdje drugo leglo 2010 godine, na 70-setak centimetara iznad naših glava (ulazna vrata).
    A jedna od njih je sadašnja mama Augusta(zadnja liva)

    Ovdje ču se javljati 13603344pj
    To je Augusta. Podigla se iz mrtvih, jer je gotovo umirala od gladi. Nekoliko dana vrlo lošeg vremena, i one su skapavale od gladi. Umiješao sam se hraneči ih muhama i skakavcima, i bar dvije žive i danas. Augusta je danima nakon izljetanja uz hranjenje od roditelja, redovito slijetala kod nas po dodatnu porciju-
    Dusko
    Dusko


    Broj postova : 4
    Join date : 27.12.2009
    Age : 54
    Lokacija : Lazarevac

    Ovdje ču se javljati Empty bravo

    Postaj  Dusko čet vel 28, 2013 9:06 pm

    bravo stici, ti si pravi ljubitelj i zaštitnik faune king

    cheers

    Sponsored content


    Ovdje ču se javljati Empty Re: Ovdje ču se javljati

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: pon tra 29, 2024 6:36 pm.